Chci aplikaci

Mějte přehled
o skladových položkách

Aplikace pro sklady

Rozvážejte
své produkty
jako profík

Aplikace pro přepravu

Skenujte
technické
parametry
v terénu

Aplikace pro evidenci

NAŠE APLIKACE Aplikace, které jsme již vytvořili

Sonar TMS

Máte vlastní flotilu vozidel nebo jste přepravní společnost? Je pro vás výhodnější převážet vlastní zboží svými prostředky? Máte balíkovou nebo paletovou přepravu?

Sonar TMS je moderní, responzivní webová aplikace pro přepravu zboží, materiálů, výrobků a jiných. Pomůže vám vyřešit naplánování rozvozů či svozů, ať už pro konečné zákazníky, nebo pro zásobování vašich jednotlivých skladů či prodejen. Aplikace je určena pro maloobchodní, velkoobchodní firmy, logistické společnosti nebo malé e-shopy. Lze ji také napojit na externí informační systém pomoci REST API rozhraní.

Orbit WMS

Náš tým odborníků vyvinul WMS pro řízení skladů, který stojí na moderních technologiích a je provozován v cloudu. Vycházíme z dlouholetých zkušeností vývoje adresovaného skladu pro naše zákazníky v rámci IS Esyco Business, ten dodáváme obchodním a distribučním firmám jako je eD system, Tesla Batteries, VIAKOM CZ a další.

Cílem Orbit WMS je vysoce dostupné modulární řešení s podporou různých čárových kódů, využitím fulfillmentu, optimalizací skladových prostor a REST API rozhraním. Systém má responzivní design a pracuje jak v desktop variantě, tak na mobilním zařízení. Zapojte se do dalšího agilního vývoje a ovlivněte jeho funkčnost svými požadavky.

Evidence a Inventura

Ztrácí se vám spotřební materiál, nemáte přehled o náhradních dílech, vydaném nářadí nebo firemním majetku? Potřebujete provést rychlou inventuru a zbavit se papírové kartotéky?

Máme pro vás jednoduché řešení, které vám pomůže s evidencí majetku, spotřebního materiálu, zásob, zboží a dalších. Díky naší aplikaci budete mít skladovou evidenci na jednom místě, inventura bude hračka a nemusíte se bát ani napojení na externí systémy. Uživatelé ocení zejména responzivní design, jak pro desktopové, tak mobilní zařízení/skener, které je ideální pro sběr dat ve skladě, pobočce, depu apod.

Aplikace na míru

Potřebujete vyřešit proces, který váš současný systém neumí? Potřebujete specifickou aplikaci a na trhu ji nenajdete? Nechce se vám čekat dlouhé měsíce na vývoj vlastního řešení?

Vytváříme customizované a moderní aplikace, které jsme postavili na vlastním unikátním jádru. Jejich filozofie spočívá ve využití mikroslužeb, které umožňují jednotlivé moduly vzájemně propojovat a vybírat si jen ty potřebné. Aplikace mezi sebou vzájemně komunikují, přebírají stabilitu, bezpečnost a spolehlivost jádra. Díky předpřipravenému základu vyvíjíme pouze konkrétní business logiku a šetříme tak čas i náklady.

Reference Příklady hotových aplikací v praxi

Logistická aplikace na míru pro přepravu a svoz

Pro společnost Olzalogistic zabývající se přeshraniční dopravou jsme vyvinuli logistickou aplikaci pro přepravu a svoz zboží.

Aplikace řeší především tok crossborderové multichannel logistiky a propojení s databází Delivery Get Way, kde jsou desítky přepravních společností po celé EU. Součásti aplikace je také řešení pro depové/skladové operace a aplikace pro řidiče. Řešení je taktéž postaveno na nejmodernějších technologiích s vysokou dostupností a stabilitou.

Aplikace k nákupu a prodeji cizích měn

Pro společnost Roklen360, která se zabývá online směnou měn, jsme vyvinuli webovou aplikaci RoklenFx.

Webová prezentace RoklenFx souží k nákupu a prodeji cizích měn, a její součástí je tedy frontend, UI a API napojení na integrovaný obchodní systém. Toto řešení poskytuje dostatečnou ochranu pro komunikaci a snižuje zatížení. Celá aplikace běží na platformě Element a je provozována v technologii MS Azure, kde E LINKX zajišťuje jak vytvoření, tak správu prostředí.

Řízení skladových procesů pomocí řešení Orbit WMS

Společnost Tesla Batteries využívá řešení Orbit WMS pro adresovaný sklad a řízení procesů.

S pomocí systému sledujeme u skladovaných položek zejména expiraci a hmotnost. Podle hmotnosti je pak definováno správné umístění na skladě – těžší do nižších regálů, speciální lokace pro kyseliny apod. Konkrétně využíváme například tyto funkce - expirace a šarže, typy lokací, řízení cesty dle priorit a další.

Evidence aut pro prodejce ojetých vozidel

Pro prodejce ojetých vozidel AutoESA jsme vytvořili evidenci automobilů, díky které nyní mohou evidovat nové vozy, včetně všech technických parametrů, a to na jednom místě. Uživatelé mohou jednoduše zakládat nové skladové položky (vozidla), nebo je z evidence vyřadit.

Součástí této aplikace je katalog vozidel, automatické skenování SPZ a evidence technických úkonů na jednotlivých vozidlech. Aplikace je moderní, intuitivní uživatelsky přívětivá s responzivním designem, tedy dostupná z jakéhokoliv zařízení – mobilní telefon, tablet, PC, skener.

Výhody našich aplikací Vyberte si aplikace, které mají budoucnost

Rychlý vývoj aplikací

Díky připravenému jádru, můžeme poskytovat již první funkční celky aplikace ve velmi krátkém čase a dodat i hotové dílo dle specifikace.

Vývoj našich firemních aplikací

Aplikace jsou navrženy tak, aby běžely SaaS, tedy software as a service, kdy uživatel platí jen za používání a nemusí se starat o nákup a provoz hardwaru.

Vysoká kvalita, bezpečnost a spolehlivost

Moderní technologie a tisíce hodin investovaných do vývoje a ladění jádra poskytují vysokou kvalitu, bezpečnost a spolehlivost.

Nízká pořizovací cena

Díky hotovému jádru, platí zákazník jen za vývoj jeho business řešení. To může u menších aplikací ušetřit až 80 % nákladů.

Integrace

Veškeré rozhraní, jak aplikací, tak jádra, umožňují snadné integrace s ostatními aplikacemi.

Podpora na vysoké úrovni

O jádro se stará speciální tým odborníků, díky kterému jsou do vývoje zakomponovány nejmodernější technologické poznatky a poskytuje support.

Články z blogu

Mobilní aplikace pro vaši firmu – zlepšete zážitek zákazníků i zaměstnanců

Mít svojí firemní „appku“ na mobil se hodí. Mobilní technologie jsou dnes klíčovou součástí úspěšného podnikání. Mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety nabízejí nepřeberné množství výhod a příležitostí pro váš byznys. Mohou zefektivnit práci vašich zaměstnanců i zvýšit spokojenost vašich zákazníků. Pokud jste ještě nezvažovali vytvoření mobilní aplikace, možná se připravujete o mnoho…

Přečíst celý článek

Jak reagovat na ransomwarový útok: Rady a tipy

Jak si o výkupné říkají moderní kyberútočníci? O tom, co je ransomware, jsme si říkali v minulém díle našeho miniseriálu o tomto velmi specifickém a nebezpečném kyberútoku. Říkali jsme si, že stejně jako u každé kybernetické hrozby je důležitá prevence. Co ale dělat, když se stanete obětí ransomwarového útoku? Jak správně reagovat a jak minimalizovat škody? Pojďme…

Přečíst celý článek

MS Azure – škálovatelná integrační platforma, která vám pomůže ušetřit

Chcete zvýšit ziskovost svého podnikání? Snížit náklady? Postarat se o to, aby si vaše firemní IT procesy vzájemně „rozuměly“ a vám a vašim zaměstnancům ušetřily čas, práci i peníze? Mnoho firemních „bolístek“ pomůže vyřešit systémová integrace. V ELINKX využíváme kromě on premise řešení, zejména cloudovou integrační platformu Microsoft Azure. Proč? Jaké má hlavní výhody a proč…

Přečíst celý článek

Zobrazit starší články

Potřebujete firemní aplikaci?

Stačí se nám ozvat. Na platformě Element dokážeme vytvořit aplikaci pro jakýkoliv business.

+420 724 222 126

obchod@elinkx.cz

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním mých osobních údajů dle toho jak je popsáno v GDPR.

  Kdo jsme

  • člen eD group
  • 24 let na trhu
  • 100 IT odborníků
  • 5 vývojových týmů